برای انتخاب رشته کنکور کدام معدل را وارد کنیم

برای انتخاب رشته کنکور کدام معدل را وارد کنیم

برای انتخاب رشته کنکور کدام معدل را وارد کنیم

Blog Article

ورود رمز عبور را فراموش کرده اید؟ آیا حساب کاربری ندارید؟

لازم است پیش از این که مشاور کنکور خود را انتخاب کنید، حتما بررسی نمایید که تا اکنون چند نفر توانسته اند با آموزه های او، به رتبه های خوبی در کنکور دست پیدا کنند.

منعطف بودن: اگر اتفاقات پیش بینی نشده ای افتاد، بتوانید زمان جبرانی برای آن وقت تلف شده در نظر بگیرید.

همین طور بهتر است بدانید که این افراد چه ویژگی هایی دارند تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید و سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید.

در آکادمی دورخیز یک جلسه مشاوره کنکور تجربی به صورت رایگان میتوانید داشته باشید. در این جلسه وضعیت کلی شما ارزیابی می شود و برای موفقیت در کنکور تجربی توصیه هایی دریافت میکنید.

یعنی همان ضرب المثل معروف که می گوید: خواستن، توانستن است! کافی است هدفتان را دقیق انتخاب کنید و بخواهید که به آن برسید. در این صورت است که برای رسیدن به آن تلاش می کنید و در راستای رسیدن به آن قدم بر می دارید و این یعنی موفقیت!

برای این که بتوانید از خدماتی که ده مشاور کنکور برتر ایران تحصیل ارائه می دهند، استفاده کنید، لازم است در وهله اول درخواست خود را به ثبت برسانید و فرم دریافت مشاوره را پر نمایید.

اطلاع از بخش های درسی که به نظر می رسد مورد علاقه طراحان تست های کنکور ایا مشاوره تحصیلی لازم است است

این افراد در رشته های پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی در دانشگاه های برتر ایران مانند دانشگاه تهران، شهید بهشتی و ایران و … مشغول به تحصیل هستند. بنابراین بهترین گزینه برای راهنمایی و برنامه ریزی دانش آموزان محسوب می شوند. با استفاده از خدمات مرکز مشاوره کنکور تجربی دورخیز از هم اکنون قبولی خود را تضمین شده فرض نموده و به فکر برنامه ریزی برای آینده خود باشید.

سلام وقت بخیر ، تاریخ امروز ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ من یازدهم الکتروتکنیک فنی حرفه ای هستم ، می تونم سال بعدی در کنکور ریاضی شرکت کنم ؟ ممنون از لطف تان

هرکاری اصول و قواعدی داره که برای اینکه نتیجه بخش باشه باید این اصول و قواعد رعایت بشه. برنامه ریزی هم از این موضوع مستنثنی نیست و برای اینکه نتیجه بخش باشه باید قواعدش رعایت بشه. متاسفانه خیلی از بچه ها به برنامه ریزی های رایگان و آماده در سطح اینترنت اعتماد میکنن و بدون آگاهی از اصول برنامه ریزی و بیشتر از حد و توانشون شروع به درس خوندن میکنن که این بزرگترین اشتباه ممکن در حق خودشون به حساب میاد.

دریافت ذهنیتی روشن از نحوه قبولی در دانشگاه ها و تجربیات رتبه های برتر کنکور

زمانی که مطلبی را به طور کامل مطالعه کردید، نکات مهم و جامع آن را یادداشت کنید.

تک تک سوالاتی که برای این آزمون طرح شده اند، برای دانش آموزان سرنوشت ساز هستند؛ به طوری که...

Report this page