رُزکپ

رُزکپ

رُزکپ

Blog Article

یک صرافی متمرکز توسط سازمان یا نهادی مدیریت شده و اغلب سعی در برقراری امنیت معاملاتی کاربران دارد. صرافی‌های متمرکز تفاوتی در ارائه پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال ندارند و کاربران این امکان را دارند تا به سادگی ارز فیاتی مانند دلار را به ارز دیجیتال تبدیل کنند. با این که تعداد زیادی از صرافی‌های ارز دیجیتال موجود به شکل متمرکز اداره می‌شوند، اما برخی از طرفداران بازار کریپتوکارنسی به نحوه کار صرافی‌های متمرکز اعتراض دارند.

بررسی و تحلیل برترین صرافی‌های آنلاین ایرانی طی گزارشی مبسوط در سایت کوین ایران منتشر شده است.

سلب مسئولیت: در خرید و فروش ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی‌ها یا اصطلاحا رمزارزها) ریسک زیادی وجود دارد و ممکن است سرمایه شما از بین برود.

دقت داشته باشید که برخی از صرافی‌های سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال ادعا می‌کنند که هیچ کارمزدی از کاربران خود دریافت نمی‌کنند. در صورتی که این مسئله نکات مبهمی دارد. این صرافی‌ها به ‌جای دریافت مستقیم مبلغی تحت عنوان کارمزد، یک اسپرد دریافت می‌کنند.

نوبیتکس یا رمزینکس ؟ بررسی اعتبار، مزایا و معایب دو صرافی محبوب!

پرونیکس نیز از دیگر صرافی های ارز دیجیتال امروزه می باشد که در ایالات متحده آمریکا تأسیس شده است. این صرافی یکی از محبوب‌ ترین صرافی‌ های کشور آمریکا می باشد که تبادلات آن به سرعت و با امنیت زیادی انجام می‌ شود و به دلیل همین افراد زیادی از آن استقبال کردند البته این صرافی به دلیل آنکه ایرانیان را تحریم کرده است به ایرانیان سرویس نمی‌ دهد.

مبلغی که صرافی در برابر ارائه خدمات از شما دریافت می‌کند کارمزد نام می‌گیرد. معمولا دو نوع کارمزد مبادله و کارمزد برداشت وجود دارند بهترین صرافی که باید به آن ها توجه کرد. کارمزد معاملاتی زمان انجام معاملات از تریدر دریافت می‌شود و نسبت به این که خریدار یا فروشنده هستید، مبلغ آن متفاوت است.

وهم با مشخص شدن نقاط خالی جدول کاستی های مقاله نمایان میشد و نهایتا مقاله بسیار پربارتر میشد.

آکادمی استادترید مفتخر به آن است که با کیفیت ترین خدمات آموزشی در زمینه بورس و بازارهای مالی را به افراد علاقه مند در این حیطه عرضه نماید

پول گذاشتم میگه صد دلار پرداخت کن تا حسابت باز بشه بتونی برداشت بزنی لطفا جوابشو هرچه سریعتر بده

در همین راستا قصد داریم در ادامه به معرفی ۱۰ صرافی آنلاین ایرانی بپردازیم. سنجش اعتبار این صرافی‌ها پیش‌تر توسط تیم تحقیقاتی کوین ایران انجام و در گزارشی مبسوط ارائه شده است. به همین خاطر در این مقاله توجه خود را به معرفی ۱۰ صرافی آنلاین ایرانی که در ارزیابی کوین ایران رتبه‌بندی شده‌اند، معطوف خواهیم کرد. صرافی‌های آنلاین ایرانی دارای مشخصات، مزایا و معایبی هستند که در ادامه به اجمال، مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

نحوه کار صرافی ارز دیجیتال به نوع پلتفرم آن بستگی دارد. صرافی‌های متمرکز به عنوان یک کارگزاری و به عنوان واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می‌کنند. کاربران می‌توانند برای خرید ارزهای دیجیتال مبلغ مورد نظر را به صرافی واریز کرده و ارزهای دیجیتال را خریداری کنند.

ابزارهای حرفه‌ای مدیریت ریسک مانند استاپ لاس در این صرافی موجود ‌است.

مدیر بنیان گذار این سایت دیجیتال، چانگپنگ ژائو نام دارد که حدود دو میلیارد دلار هم اکنون ثروت او می باشد.

Report this page