بهترین مرکز بلفاروپلاستی

بهترین مرکز بلفاروپلاستی

بهترین مرکز بلفاروپلاستی

Blog Article

در ادامه به معرفی لیستی از مراکز و پزشک هایی که تخصص و مجوز انجام این جراحی را دارا می باشند نیز می پردازیم. این جراحی متاسفانه در بسیاری از کلینیک ها و توسط افراد و پزشک های فاقد مجوز قانونی این جراحی و احتمالا با هزینه پایین تر انجام می شود.

مدت زمان ترمیم بخیه بستگی به پوست و شرایط خودتون داره و به طور دقیق نمیشه زمانی رو تعیین کرد اما به طور کلی بین شش ماه تا یک سال طول میکشه تا جای بخیه به طور کامل خوب بشه.

پوست و چربی بیش از حد پلک‏ های فوقانی، علاوه بر ظاهری پف کرده موجب سنگین شدن پلک ‏ها می ‏شود و در بینایی فرد اختلال ایجاد می‏ کند.

برای انجام عمل بلفاروپلاستی پزشک باید دارای تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، تخصص مرتبط با چشم و یا تخصص گوش و حلق و بینی باشد.

افتادگی پلک معمولاً برای سلامتی مضر نیست. با این حال، اگر پلک‌های شما دید شما را مسدود می‌کند، باید تا زمانی که این بیماری درمان نشده است از رانندگی اجتناب کنید.

نظرات برگزیده: “دکتر بااخلاق وباشخصیتی هستند ایشون.امیدوارم همیشه تن سالم داشته باشن. دکتر بسیار حاذق ، تشخیص بالا ، و خوشنامی هستند،خودم و اقوام از عمل بسیار راضی هستیم …برخوردشان با بیمار عالی ست ، نوبت دهی خیلی خوبه معطلی نداره، معروفیت زیادی دارن و از سایر کشورها هم برای عمل به ایشون مراجعه میکنند”

عده ای نیز این عمل را برای کشیدگی و زیبایی چشم هایشان انجام میدهند که گاهاً به عنوان عمل چشم گربه ای نیز از آن یاد میشود.

تجربه و مهارت : عامل مهم بعدی در موفقیت آمیز بودن جراحی پلک، میزان تبحر و تجربه پزشک در انجام این جراحی است. می توانید میزان تجربه پزشک را از تعداد نمونه کارها که در شبکه های مجازی یا وب سایت کلینیک وجود دارند، متوجه شوید.

توجه داشته باشید که پزشک دچار لرزش دست نباشد. همچنین اگر متوجه شدید جراح از نظر روحی وضعیت مناسبی ندارد، عمل جراحی را به عقب بیاندازید.

اهمیت انتخاب بهترین مرکز (کلینیک) بلفاروپلاستی در تهران

این جراحی چون در دسته زیبایی قرار می‌گیره شامل بیمه نمیشه؛ مگر اینکه براتون مشکلات بینایی پیش اومده باشه.

سلام وقت بخیر من دختری ۱۵ ساله هستم از تولدم چشم سمت چپ افتادگی پلک داره

علاوه بر این ها، پزشک باید این توانایی را داشته باشد که طوری از تکنیک بهترین مرکز بلفاروپلاستی های جراحی بلفاروپلاستی استفاده کند که مطابق با سلیقه ی فرد مراجعه کننده باشد و با توجه به جنسیت، سن و ساختار چهره ی او، نتیجه ی نهایی کاملا طبیعی و هماهنگ با دیگر اجزای صورت به نظر برسد.

یکشنبه, اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۲ جستجو برای سایدبار نوشته تصادفی اینستاگرام

Report this page